En blomma till... 19 juli
Relaterat
Ledarna för gränssprängangarna. Ni gör ett fantastiskt insatts för våra ungdomar.
Nattis mamma
Sjukgymnasten Sören Bergvall med tidigare assistenen Linda på Carema Rehab som fick mig att börja styrketräna. Axeln och nacken är som nya. Linda, jag är säker på att du blir världens bästa sjukgymnast – ja när Sören slutar förstås.
Lillemor
Ulf Andersson och Christer Edert för hjälpen med plats på Ockelbo Marknad.
FUB Ockelbo genom Lena D
Den trevliga personalen på Wikmans Bil för ett fantastiskt bemötande när ni räddade vår semester. Med bara två dagars varsel ställde ni upp och reparerade bakvagnen på min bil. Imponerande!
Kai Andersson, Uppsala
Alla er som hjälpte vår pappa när han blev dålig och föll ihop på Hantverkargatan den 9/7 och till alla som på något sätt har stöttat oss i vår svåra stund.
Döttrarna Susanne och Birgitta med familjer
All personal på Varvaterrassens förskola för att ni tagit så bra hand om mig under dessa år.
Många kramar från Hanna
Gudrun och Roger som tack för att vi fick komma till ert paradis i Hunsbo. Vi hade en fantastiskt trevlig helg med god mat och dryck samt massor av glada skratt.
Barbro, Janne, Anitha, Göran, Inger, Nils-Bertil
Vår enormt skicklige chaufför Bengt på Hurtigruten-resan och till reseledaren Laila. Vi är mycket nöjda.
Hoforsgänget
Personalen på Furuviks Brygga, som såg till att vår son fick glutenfri kost, den 14 juli. Alltför många restauranger i dag har varken kunskap eller vilja att servera allergikost men ert mottagande, goda mat och engagemang gjorde vårt besök minnesvärt.
Gabriel med familj



